O společnosti

Rk Instav design je předním českým specialistou v oblasti prémiových velkoformátových obkladů s více než 25letou tradicí. Naší specializací jsou kompletní realizace koupelen, interiéru ale také exteriéru. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně s respektem k jeho vkusu, přání a plánovanému rozpočtu.

Naše firma se zabývá zejména návrhy, realizací a dodáním včetně montáže novinky na trhu – velkoformátových obkladů, a to až do rozměrů 3 m × 1 m o tloušťce 3,5 mm. Patříme mezi první firmy, které se prací s těmito materiály zabývají již od jejich uvedení na český trh od roku 2012.

Používáme jediný ucelený certifikovaný systém pro lepení velkoformátových obkladů a dlažeb značky MUREXIN a profesionální nářadí značky MONTOLIT, určené přímo na tyto materiály.

Víme, že domov je místem pohody a odpočinku a proto, by měl respektovat naši osobnost ve všech detailech. Díky mnohaleté zkušenosti v oboru vybíráme s neobvyklou pečlivostí prvotřídní produkty na současném trhu a nabízíme tak architektům a designérům potřebné „trumfy v rukávu“.