Velkoformátové obklady

Velkoformátové obklady

Velkoformátové obklady a dlažby představují unikátní ultratenkou variantu, při níž obklad dosahuje tloušťky pouhé 3,5 mm a nově i v silnější zátěžové variantě, kterou lze využít jako dlažbu, a to v interiéru či exteriéru. Obklady totiž vykazují vysokou odolnost vůči UV záření, chemickým látkám, mechanickému opotřebení a samozřejmě i nasákavosti a mrazu.

Toužíte po obložené stěně bez známky po jakémkoli spoji či spáře? Velkoformátové obklady jsou pro vás jasnou volbou a tento koncept si zamilují všichni milovníci detailu a luxusu. Prémiové velkoformátové obklady jsou koncipované do velkých a netradičních rozměrů.

Estetický efekt a elegance

Velkoformátové obklady lze použít do interiéru, koupelen případně do exteriéru. Takto velké obklady jsou velmi praktické. S pomocí prémiových obkladů například obložíte prostor za kuchyňskou linkou s minimem či úplně bez spár, což se konkrétně v kuchyni poměrně rychle zanáší a je nutné je neustále čistit. Stejně tak lze pomocí těchto obkladů obřích rozměrů vytvořit dominantu celého interiéru či stvořit luxusní koupelnu například při obkládání sprchového koutu.

Velkou výhodou je méně spár, méně čištění, méně obav z prosáknutí vody. Navíc jedinečný a luxusní design připomínající přírodní materiály jako mramor, kov, dřevo.

5 klíčových vlastností

Vzhled jako pravý přírodní materiál

Svým provedením a vzhledem se vyrovnají přírodním materiálům, jako je mramor, dřevo, kámen, kov či beton.

Vykreslení struktury

Na velkoformátových obkladech skutečně vynikne kresba a struktura imitace mramoru či dřeva.

Dávka luxusu a jedinečnosti

Velkoformátové obklady dodají místnosti reprezentativnost a stanou se dominantou interiéru.

Vhodné pro malé prostory

Ideální do koupelen a malých místností, kde opticky zvětšují. Vytvořte si jedinečnou koupelnu s prvotřídními obklady.

Snadná údržba

Velkoformátové obklady stačí setřít prostředkem na dlažbu. Díky minimálnímu množství spár se koupelna nebo jiná místnost perfektně udržuje.

Reference